wtorek, 11 kwietnia 2017

niedziela, 9 kwietnia 2017

46----Podsumowanie ....

dwóch imprez kulinarnych i artystycznych. W tych dniach brałam udział w Targach -Wielkanocna Baba w Nadarzynie k/ Warszawy i tak kilka zdjęć


i kiermasz wielkanocny w Krośnie

Imprezy świetnie przygotowane, piękne , dziękuje organizatorom , no i może udało mi się zarazić kilka osób techniką pergamano Pozdrawiam z słonecznego podkarpacia

czwartek, 6 kwietnia 2017

A dziś ........

niespodzianka , otrzymałam od koleżanki blogowej Agnieszki http://niezchin.blogspot.com/  To była zabawa Podaj dalej , znana dla wielu z was
cudowny koszyczek na chleb i zajączek , Agnieszko bardzo ci dziękuję , a dla Was ogłaszam tę zabawe dalej i tak w komentarzu proszę wyrazić zgodę o udział w zabawie , a ja do dwóch osób tez przygotuję niespodziankę Pozdrawiam , wychodzi słoneczko i juz jest o wiele lepiej

środa, 5 kwietnia 2017

44-- Dla wnuczki ....

Wreszcie skończony, obrazek , oprawiony /kolorystyka dopasowana do wystroju pokoju / , jeszcze mnie czeka jeden do wyhaftowania , może bedzie lepsze tempo Pozdrawiam , ciepło, chociaż pogoda na podkarpaciu sie zmienia
Zdjęcie kiepskie , ale cięzko robi się jeśli jest szyba

43---Ozdoby wielkanocne....

to juz ostatnie haftowane pisanki , teraz juz bedą takie tradycyjne , do koszyka ze swięconką



niedziela, 2 kwietnia 2017

42---Kolejna Madonna.....

Miałam krótką przerwę  , ale prace powstaja  i tak nasza koleżanka zakupiła nam piękna bielutka kalke i grzech byłoby nie wypróbować , świetnie nadaje się do perforacji , troszeczke trudno na niej cieniować , nowy papier i nowy wzór
a teraz z innej beczki, mam kilka blogów , na które zaglądam, nawet gdy bardzo brakuje mi czasu, są tam piękne prace, starannie dobrane , eleganckie, a także inne techniki , ktore bardzo chciałabym kiedyś spróbować. Takim blogiem jest miedzy innymi http://pasjevioli.pl/  Tam zobaczyłam mydełka , moja ciekawość nie zna granic , zaglądałam, komentowałam i wreszcie utrafiłam na 5000 tysięczny komentarz , Wiola mnie nagrodziła taką paką
w której były i mydełka, bardzo, bardzo ci dziękuję Slę pozdrowienia z cieplutkiego podkarpacia