sobota, 28 sierpnia 2021

69----- Tak na przemian

 Witajcie w ten sobotni dzień , kończą się wakacje, ja mam trochę więcej czasu , letnicy wyjechali, miałam też smutne chwile ; odeszła od nas bliska mi osoba - siostra - starsza ode mnie 14 lat - była mi jak matka . Kiedy myśli tłoczą się do głowy, to w ciszy biore pędzel i trochę pomagam sobie papierami z Arabeski Zbiorę dziś do kupy te które jeszcze mi zostały;
Pozdrawiam Was serdecznie , jutro się pewnie juz gdzieś wybiorę Iwonicz Zdrój lub na Jarmark św Małgorzaty w Nowym Sączu - zobaczymy jaka będzie pogoda . Jeszcze wspomnę ,ze w moim miasteczku  impreza  cykliczna - Dni wina / niestety swoich rękodzielników nie promują / Smutne to też .8 komentarzy:

 1. Szczerze współczuję, łączę się w bólu (też niedawno straciłam bliską mi osobę, przyjaciółkę). Prześliczne są te anioły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tereniu wyrazy współczucia, tak to już sama to już nie raz przeżyłam. Dobrze że uciekasz ze swoim bólem w robótki. Twoje Anioły na deskach zachwycają !!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Posyłam Tereniu wyrazy współczucia i modlitwę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyrazy współczucia Tereniu.
  Wspaniałe anioły!
  Dzisiaj okropna pogoda nie na kiermasze ..

  OdpowiedzUsuń
 5. Współczuję :(. Piękne są te Twoje anioły. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wsłóczuję bardzo, a prace przecudne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tereniu, bardzo Ci współczuję z powodu Twojej straty. Jesli nie masz nic przeciwko będę się modlić za Twoją siostrę i siły dla Ciebie .🙏❤️

  OdpowiedzUsuń
 8. Tereniu, tak mi przykro...
  Podziwiam Twoje anioły.

  OdpowiedzUsuń