To tak na przekór, poniewaz ostatnio namalowałam anioła z baziami , a bazie / kotki/ to zwiastuny wiosny / niech będzie ,że troche się spóżniłam. Bazie to przeciez ozdoba Niedzieli Palmowej i Wielkanocy. Jak skończyłam malować i mąż zerknął, to powiedział, przecież mógł być z lawendą , albo makami. No niech będzie kolejnym razem zmienię bukiecik A wracając do zwyczaju to wyczytałam ,że połykanie pączków gałązki wierzbowej zapobiega chorobom płuc i gardła Wracam do wakacyjnego czasu, ale muszę się zabrac za zabawy , na które się zapisałam, A teraz ten anioł
sobota, 10 lipca 2021
wtorek, 6 lipca 2021
58-- Drobne szycie
Od czasu do czasu sięgam po maszynę i szyję woreczki, najczęściej lniane na żywność , len ciężko kupić , ale zawsze gdzieś upoluję, ostatnio dość duży kawałek dostałam od koleżanki kiermaszowej, maluje cerkiewki bieszczadzkie, a ja anioły i tak poznałyśmy się na bieszczadzkim szlaku Skoro jest materiał , to powstały kolejne worki ;
trzy worki i wszystkie mają haft kuchenny . U mnie dzisiaj upał, jak wam mijają wakacje, wyjazdy , czy dom ? Ja juz od soboty będę miała swoich / córkę i wnuki/ , przez dwa tygodnie . Ale jeszcze chciałabym zaliczyć zabawy na które się zapisałam. Pozdrawiam
środa, 30 czerwca 2021
57- no wreszcie się pokazuję
Moje drogie, witam was bardzo serdecznie , i wreszcie się zjawiam, żaden urlop, ani choroba, ale cierpię na brak czasu, mam kilka zamówień, na moje anioły, ponadto rozpoczęły się imprezy imprezy plenerowe połączone z rękodziełem i mam w planie kilka wyjazdów, Dużo czasu pochłonął mi haftowany obraz Franciszka , skończony, oprawiony i podarowany szacownej osobie Ostatnie prace spójrzcie;
Pozdrawiam serdecznie i ciepło
piątek, 18 czerwca 2021
56- Znowu malowanie
Ostatnio, mało piszę i kiepsko w blogowaniu, maluje na deskach, których mi juz powoli brakuje , dziś anioł z gołąbkiem, pozostawiłam tło w kolorze deski, tylko lakier , z tyłu standard bejca , no i akryl
Gorąco, a nawet upalnie i tak ma kilka dni trzymać , a wy trzymajcie się zdrowo - pozdrawiam
poniedziałek, 14 czerwca 2021
55- Ekspresowe zamówienie
Czasem tak bywa, ze coś trzeba na wczoraj, osobiscie nie lubię tego typu prac, ale też nie chce odmawiać, i tak na szybko powstał album dla chłopca składany w dwa dni
Jak nigdy zarzuciłam was zdjęciami- pozdrawiam i życzę dobrego i ciepłego tygodnia
wtorek, 8 czerwca 2021
54-- Nowy miesiąc i kolejna zabawa
Zaczynam od kartek na zabawę wg mapki u Ani http://iwanna59.blogspot.com/ Na czerwiec mamy
deski i brąz , Zdecydowałam na dwie świąteczne
No i obie razem i pędzę do zabki , a wszystkich pozdrawiam gorąco
środa, 2 czerwca 2021
53--- Kolejny anioł dziewczęcy
Tak, zakupiłam kilka grafik w Arabesce i tak powolutku nanoszę na deskę , podmalowuję , miksuję, woskuję i jest następny bardzo dziewczęcy aniołek, mają także z chłopcem, , teraz żałuję że nie wzięłam. Tło jest bardzo jaśniutkie może tego nie widać na zdjęciu, całość bardzo mi się podoba
Kilka dni przerwy na robótki, Pozdrawiam serdecznie






















