piątek, 31 grudnia 2021

104 - kończący się rok

 Witam was bardzo serdecznie , w tym ostatnim dniu roku 2021 . Chce chociaż w malutkim stopniu podsumować ten cały rok Dziękuje wszystkim , za obecność , komentarze , wymiane myśli i porady. Wciąż uczę się wielu rzeczy , nowych technik , a moje prace są dla mnie wielką pasją , i każdy dzień przynosi coś nowego. Dziękuję za partnerstwo w wielu wydarzeniach na moim terenie jak choćby Swięto Szarlotki w Pstrągowej , Festiwal ikon w Sanoku , Skansen Budownictwa Ludowego w Sanoku , EkoCentrum w Krośnie, Karpackie Klimaty w Krośnie  czy Jarmark św Marcina w Ropie Miasteczko Galicyjskie w Sączu . To są imprezy cykliczne, , gdzie organizatorzy nie zapominają o mnie . Charytatywnie pomagam Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla dzieci - dziękuję za aukcję przekazanych obrazów . Moi drodzy , a teraz czas na życzenia ; zdrowia, marzen i projektów , które będą w zasięgu waszych możliwości . A w całym tym bezładzie miłości , przyjazni i zaufania. Moja malutka manufaktura się rozwija i zafundowałam sobie nowa wizytówkę 


9 komentarzy:

 1. Szczęśliwego Nowego Roku, Teresko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wizytówka profesjonalna, niech ta Twoja manufakturka pięknie się rozwija - trzymam kciuki:)
  Szczęśliwego Nowego Roku Tereniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tereniu najlepsze życzenia noworoczne i ode mnie przyjmij! Niech ten Nowy 2022 Rok będzie zdrowy, spokojny, pełen miłości i zrealizowanych marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech nadchodzący czas przyniesie Ci wiele pięknych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tereniu super wizytówkę sobie zafundowałaś. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twoich bliskich w tym Nowym Roku. Niech Twoja manufaktura rośnie w siłę i się rozwija.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego na ten nowy rok życzę, dużo zdrowia, samych pięknych chwil i żeby Twoja pasja cały czas sprawiała Ci multum radości.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  Wspaniała wizytówka1

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak to??? Byłąś w Sączu??????????

  OdpowiedzUsuń